Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    Hali

    Olyan bánatom lenne hogy Xfire-vel felvettem videókat egy játékból, a leghosszabb kb másfél perces, a legrövidebb 15 másodperces és ezek kb 200-500 mb méretűek. A Win7-es movie makerel össze akartam vágni de sehogy sem sikerült. A végén már csak bedobáltam 3 ilyen kis klippet, tettem alá zenét, és vágatlanul lementettem. De mikor játszaná le a lejátszó az első klipp az folyamatos a többi viszont csak egy kép. Valamikor le sem lehet menteni mert lefagy konvertálásnál. A gépem jó hozzá, azzal nem lehet baj. Ennyire szutyok ez a program hogy már egy 200 mb-os videóval sem bírkózik meg? Már szerkesztésnél is sokszor egy képet mutat, vagy szépen akad szóval azt sem látom melyik résznél kéne megvágni.

    Mivel youtubera lenne a kész anyag, minőség romlás szóba sem jöhet. 1920 X 1080-ban próbáltam lementeni, így keletkezik ez a hiba. Próbáltam a valós méretére mint amilyen a forrás anyag: 1360X768-at tud a monitorom, a nyers klippek amiket felvettem ilyen méretűek hisz a játékban is ez a felbontás. Beállítottam egy egyéni méretet movie makerben, 1360 X768-at adtam meg felbontásnak de akkor minden alkalommal kifagyott ha így akartam lementeni.

    Szóval a kérdés hogy van valami megoldás rá, trükk, tipp? Vagy hagyjam a francba az egészet és keressek egy normális videó szerkesztőt?

Új hozzászólás Aktív témák