Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaics

    tag

    válasz Integra #956 üzenetére

    Irigyellek, hogy ennyire ismered a nők lelki-világát.

    Mindenki a saját véleményét vetiti ki - másét nem nagyon lenne értelme, mert akkor az már nem a "saját véleménye". :DDD

    "milyen jó neked és hogy mert jó neked, a többi nő, aki meg nem olyan mint te, nekik milyen rossz" - Nem hinném, hogy erre gondolt.

    Egy nő csak akkor nem tudja elengedni magát a partnere mellett, ha retteg attól, hogy nem fogadja el őt. Biztos láttál már szerelmes "öregeket" vagy akár hajléktalanokat. Kétlem, hogy nekik a "műmellekre" van szükségük a boldogsághoz.

    Ez belefért volna egy post-ba is! :(((

  • Mrs. Lovett

    tag

    válasz Integra #956 üzenetére

    Ha van köztünk fél generáció akkor miért én vagyok a konzervatívabb. Ha te vagy az idősebb, akkor nem értem miért a műciciket pártolod - napjaink divatja, hogy műcicit csináltatnak az apukák a lányaiknak a 14. születésnapjukra. 10-20 éve még azt sem tudtuk mi az a botox, vagy zsírleszívás. :F
    (Azt még én is 'elfogadhatónak' tartom, ha egy szülés után megcsináltatja egy anyuka mellét.)
    De még mindíg nem értem ezt a korkülönbség dolgot. Ne ítélj elsőre!
    Nem hiszem, hogy maradi vagyok, inkább nem tartom normálisnak az ok nélküli (az ok nem ez az önbizalom dolog, legalábbis nem 14 éves korban) plasztikai műtéteket és szerintem egy fiatal nőnek szebb elfoglaltságai vannak az életében mint a mellei.

    Kaics jól beszél.Ha mindenkinek egyforma véleménye lenne nem lenne miről beszélgetnünk. :U

    [ Szerkesztve ]

    Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

Új hozzászólás Aktív témák