Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz csabám #922 üzenetére

    ..no para, regelj újra.

    Az első vatera accom nekem is ugrott, szimplán azért, mert madár mód próbáltam kijátszani mindig a jutalékot, azt' vagy beköptek, vagy szimplán tényleg béna voltam és a robotok lefüleltek.

    Nevemnél ugyanazt adtam meg, telefonszámnál a cégest (úgyhogy abból célszerű másikat), és címnél volt barátnőm címe van. :D Úgyhogy, abból is érdemes másikat írni.
    Illetve számlaszámból is másik kell értelemszerűen. Nekem előtte fos OTP volt, úgyhogy még ezen is nyertem, mert az MKB-nál gyakorlatilag ingyen van minden.

    IP-t biztosan nem figyelik, így 80+ körüli értékeléssel 2010 óta vígan vaterázok.

    Ha, végleges bant kaptál, azok már mentek az éterbe, így kimenteni esélytelen, sajnos.
    Max., ha még a Google kidobja őket...

    KonzolKartel

    Gondoltam rákeresek, h árulnak-e, de csak a tiédet láttam.
    Ez éles kérdés, de hivatalosan - mivel ugye nem épp' legális úton változtatja a gép tulajdonságait, így szerintem nem lehet. Max. vársz vele.., ha nem köp be senki, és elmegy jó néhány darab, jól jársz. Viszont, ha van már 2 figyelmeztetésed, érdemes utánajárni.

    KRi2

    Tök egyetértek, teljesen igazad van.

    ..csak sajnos, amíg "nincs más elven", muszáj ezt használni.
    Komolyan mondom, én vaterán eddig mindent amit akartam eladtam. 80%-át piaci ár felett.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • runner 125

    nagyúr

    válasz csabám #925 üzenetére

    Nekem azóta is az ő címe van bent... egyszer sem hívott, h oda küldtek valami 'szaromat'. ;]

    A történet egyszerű; vásárlás után e-mail-ben megírod a pontos címet, vagy, ha nem e-mail képes elküldöd neki sms-ben. ..én így csinálom.

    De, ahogy érzed. Fő a biztonság ilyenkor, mert, ha beírod még egyszer ugyanazt a címet, ugyanazzal a névvel, szerintem egyszerre ban van, mert kiszűrik.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák