Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • RudiLicenc

    aktív tag

    Sziasztok!

    Jó ideje, hogy hirdetek a HardverAprón játékokat, a régebbi, kifutott játékoktól kezdve a mostani AAA+ címeken át mindenfélét. Most szeretnék visszaadni én is egy kicsit a közösségnek.

    Sorsolni fogok EGY nyertes személyt, aki választhat az alábbi három játék közül magának EGYET:

    - Cyberpunk 2077 (november 19.) - GOG kulcs
    - Watch Dogs: Legion (október 29.) - Uplay kulcs
    - Assassin’s Creed Valhalla (november 10.) - Uplay kulcs

    A nyertes személy az általa választott játékhoz egy darab aktiválókulcsot nyer, amit a megjelenés napján privát üzenetben küldök ki neki. A nyertes személyt hozzászólásban ismertetem, a sorsolást pedig a random.org segítségével végzem el.

    A sorsolás időpontja: 2020. 10. 25. 18:00, vasárnap.

    Jelentkezni a témában írt hozzászólással lehet. Sok szerencsét kívánok mindenkinek! :C

    (A sorsolás valódi, értékeléseim alapján a hitelesség szerintem egyértelmű :R )

    [ Szerkesztve ]

    Üdv!

  • RudiLicenc

    aktív tag

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólásokat. Egész sokan összegyűltünk ide. :R

    Mielőtt kisorsolnám a nyertest: sajnos észrevettem (illetve többen is felhívták a figyelmem), hogy számos új reg is írt a játékhoz, akik azóta fel sem léptek az oldalra. Erős a gyanúm, hogy valaki(ke)t a nyereségvágy sajnos erre is rávesz. Úgy döntöttem, hogy ha ilyen személy nyerne, akkor újrasorsolok, hiszen mindenkinek egyenlő esélye van, és a közösségnek szánom ezt a nyereményjátékot. Bízom benne, hogy ezzel a döntésemmel mindenki egyetért.

    5-10 percen belül kiírom a nyertest. :R

    Üdv!

  • RudiLicenc

    aktív tag

    A sorsolás nyertese pedig az 57. hozzászóló, "ADAM1337"!

    Gratulálok neki, rövidesen egy privát üzenetben értesítem és választhat a három játék közül! :R

    Nem kizárt, hogy a jövőben is lesz még ilyen a nagy érdeklődésnek köszönhetően. :C

    Üdv!

Aktív témák