Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    Topikgazda

    válasz alfiboy #156 üzenetére

    Hajrá! Beépítés előtt azért érdemes lenne egy próbát tenni vele a biztonság kedvéért. Elég annyi, hogy szétvágod egy kis darabon, aztán megnézed, hogy az érpárok, amik benne futnak tömör rézből vagy sodort rézből vannak e. A sodort nem jó. Gondolom azért azzal is össze lehet tákolni működőképesre, de nem véletlenül nem ajánlja senki falba. Amire még azt mondják figyelni kell, hogy ne tépd meg a kábelt, hanem óvatosan bánj vele, mert azt mondják könnyen megtörhetnek benne a vezetékek. Szóval nem egy nagy ördöngősség ez az egész UTP kábelezés. :-)

    Én mondjuk már franc tudja mióta tökölök a keystone modulos fali aljzattal, de még mindig nem akar összejönni. https://www.gali-na.hu/webshop.html innen rendeltem most szögletes kötődobozt, amit be tudok gipsszel ragasztani a falba, mert amit az Obiban vettem kereket, arról kiderült, hogy nem kompatibilis a cuccal. Az egyik rendben is van, a másikból meg valaki valamikor valahogyan kiolvasztott egy darabot. Lehet, hogy gyártási hiba, buborékos lehetett a műanyag, amikor belefröccsöntötték a formába, aztán azért hiányzik belőle. Meg tudnám tákolni a hézagot, de ha már ennyit költök rá, akkor legyen tökéletes. Íme:

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák