Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz bandus #126 üzenetére

    Én meg múlt héten kezdtem el megint úgy, hogy évek óta vízben se voltam. Most jelenleg úgy néz ki egy hetem, hogy 4 edzés, ebből 2 erőedzés, 1 úszás és egy futás. Edzenék én akár 6-szor is egy héten, de egyszerűen 3-4 edzésnél többet nem bírok kipihenni. Nem regenerálódok elég gyorsan és jön az állandó izom kimerültség, majd a gyulladásos, túlterheléses sérülések stb. Akkor tudnék többet edzeni, ha semmi más dolgom nem lenne, csak a sport, de nem így van. :N

    Mindegy, most olyan a beosztás, hogy egyik hét intervallum jellegű edzés, másik meg laza hosszabb. Tegnap 125 m bemelegítés volt, 500 m technikázás (lábtempó gyakorlás stb.), utána meg 20*25 m (10 gyors, 10 mell) max erőkifejtéssel úszás és 125 m levezetés a végén. Ugye ez nem hosszú táv, de sz*rrá durrantam, savasodtam tőle. :D
    Majd ha kicsit hozzászokok az úszáshoz megint, növelek a távon szép lassan. :)

    Amúgy tenyérellenállással milyen úszni? Én gyerekként versenyeztem, akkor mi nem, csak a "nagyok" használták. Gondolkodom a beszerzésén az intervallum stílusú edzésekhez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák