Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • senkimester

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    2 hete vettem egy 16 gb-os GT-t. Win 7 alatt remekül szuperál, viszont xp alatt se olvasni se írni nem tud.Eleinte működött, de most csak megkezdi a folyamatokat és pár másodperc múlva ledobja a pendrive-ot majd újra felismeri. Nagyon idegesítő. A Corsair fórumain ajánlottak egy SDFormatter nevű progit. Miután ezzel formáztam az első írás-olvasás sikeres volt. Kezdtem megörülni viszont aztán ismét előjött a hiba.

    amit még észrevettem:
    Amikor az említett probléma előjön akkor az eseménynaplóban megjelenik a disc 51 hiba.
    Kb. 20x naplózza ugyan azt egymás után.
    A gépen egyébként van SP3. Próbáltam frissíteni az USB drivereket is. Az uninstaller látja feltelepülve az új drivert, de az eszközkezelőben a régi verzió van listázva. Lehetséges hogy nem írta felül a régieket?

    Frissítettem még az alaplapi (asus A8V deluxe) drivereket is. A disc 51 miatt kábeleket cseréltem.

    Most már totál tanácstalan vagyok.

    Ha valakinek van valami ötlete az legyen szíves ossza meg velem!

    Egyébként más gépen működik a pendrive és az enyémen is fut minden más amit eddig próbáltam csak pont a sajátom nem akar. Nem tapasztaltam más eszközökkel sem problémát amik szintén USB-n keresztül kapcsolódnak a gépemhez.

Új hozzászólás Aktív témák