Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz csabi63 #27439 üzenetére

    nem.
    a 9 utáni időszakról beszélek főként.
    van egy sorozat, amiből minden héten szerdán jön az új rész, ekkor a premier logó is kint van.
    az éjfél utáni ismétlésnél már nincs, mert hát ugye nem premier.
    és tegnap leadták 9-kor a múlt szerdán már vetített részt, premier logóval.
    tecccikérteni?

    a upc hibabejelentést felhívtam, hogy ő, mint kábelszolgáltató fel tudja-e hívni a tartalomszolgáltató axn-t, hogy elcsúsztak.
    általában szokott lenni egy szobácska, benne pár kijelző, 1-2-3 munkaállomás, (attól függően hány csatornát kezel a csoport), és azért ott mindig szokott lenni valaki.
    de hogyha annak, aki ügyeletben volt nem tűnt fel, hogy hoppá, ez a rész már volt, akkor miért nyúlna bele a szerkesztett műsorfolyamba. tovább tetriszezik a master control room-ban.
    a ups-s pali meg el kezdte magyarázni, hogy ő csak egy jelentést tud írni, egyébként az egész azért van, mert a nézettségi adatok tükrében vannak az ismétlések.
    nem kezdtem el újból magyarázni, itt feladtam, és elköszöntem... :DDD
    (gondolom úgyis helyreáll a rend, és a hétvégi ismétlésekkor már azt ismétlik majd, aminek tegnap kellett volna lennie a premiernek.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák