Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kóóó

    aktív tag

    válasz AtHoS #133075 üzenetére

    Itt szintén egy friss sztori:
    Épp tegnap lett valahogy felmondva a Voda, a T után ez volt már vagy 15 éve.
    Költöztetés lett volna december 5-en igenyeltem meg.
    Na mivel itt T hálózatot használ a Voda így bonyolult nekik ez a dolog.
    Szerződést kell bontani és újra szerződni, mert a jelenlegi csomagom nincs a bérelt hálózaton. De többet.kell.majd fizetnem.

    Belementem ebbe is, de akkor keres a kollégájuk 1-2 napon belül az új szerződés miatt.
    Eltelt 2 hét már telefonáltam(1 óra várakozás), hogy miujsag.
    Jött a válasz, hogy sajnos az ügyet elkezdte egy kolléga, így csak ő jogosult ebben eljárni.
    De keres péntekig. (Szerda volt)
    Mondtam rendben, mert jönnek az ünnepek se tv se net. 2 ünnep közt telefonáltam megint, hogy miujsag, jajj látják, hogy keresniük kellett volna, de a kolléga elfelejtett valszeg.
    De most már tényleg keresni fog.
    Január első hetében hívtam őket, hogy akkor most már nem kell költöztetni, mert számlát tudták küldeni mikor a régi címen senki nem lakik a szolgáltatás meg ott megy, ahol én lakok meg lófasz sincs, mert egy hónap alatt nem tudták költöztetni, úgyhogy lemondom és megyek máshoz.
    Akkor jött a jajj ne hagyjunk már veszni ilyen régi előfizetést tudunk adni kedvezményt is.
    Most már gyorsabban fog menni és elintézzük.
    Belementem erre 1 óra telefonálás után ismét valami adategyeztetést hiba van bekéne menni személyesen személyit ilyeneket vinni.

    Na tegnap bent szerződés bontás lett a vége, de a sallangokat meg bekell vinnem.
    Igaz ugy köszöntek meg a 15 évet kby hogy most a semmiért fizetnem kell másfél havi számlát és az üdvözlésként meg odabokték, hogy megvagyok jegyezve barmikor az életbe ha visszajövök vagy csaladtagom nem kaphatunk semmilyen évek utáni kedvezményt🤣🤣
    De ha meggondolom magam este 8-ig csörögjek vissza és akkor nem bontják a szerződést és költöztetik mihamarabb.
    Na ez a friss sztorim a Lőrincékkel :C

    Üdv.: kóóó!

Új hozzászólás Aktív témák