Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quint

    aktív tag

    válasz cocka #113435 üzenetére

    Ezért is írtam, hogy ilyen indokokkal ostoba képmutatás és totál seggfejség a felhasználók 99,99 százalékának felesleges szopatása a kábelszolgáltató és/vagy a csatorna és/vagy az eredeti jogtulajdonos részéről. Ráadásul úgy, hogy mindegyik abból él (fényesen!), hogy a parasztok megnézik a szaraikat.

    És igazából most is csak az nem streameli a műsoraikat, aki nem akarja. Én majdnem síkhülye vagyok az informatikához, de öt perc alatt én is találtam olyan freeware alkalmazást, amivel a webes voda cuccot simán felvehetem és/vagy streamelhetem is. És most képzeld el azt, aki tud és hajlandó vele szórakozni és kütyüket venni.

    De nem, én egyszerűen csak használni akarom, és nem rosszabb szolgáltatási környezetben, mint amilyen volt a Cisco boxszal. És most nehogy azzal jöjjön nekem valamelyik voda-ügynök, hogy de nem megy mert... A kínai dzsunkákon összelapátolt tizenezer forintos android tv-boxok a gennybe lemossák ezt a vodás csodát.

    Az olyan ostoba szolgalelkűségről már ne is beszéljünk, hogy például a csatornák sorrendjét nem szerkeszthetem. Az (egyébként ork) törvénynek eleget tettek azzal, hogy alapértelmezésben a Juliska néninek nem kell keresnie a "közszolgálati" csatornákat? Igen. Attól kezdve már felhasználó dolga, hogy bárhova sorolja, vagy akár el is távolítsa a saját listájáról ezeket. És a Voda nem engedi. Miért? Be vannak tojva, hogy a kormány összevonja a szemöldökét?

    Vagy a webes vodatévén a műsorújság. Csak a kiválasztott csatorna műsora látszik (de a keresőbe csatornára nem lehet keresni...). És a kis dobozokban ugyanaz a "túraautó bajnokság" felirat van 6-szor ma, 8-szor holnap, 4-szer holnapután, de az már nem látszik, hogy az éppen melyik helyszín, melyik futamának elő vagy ismételt adása. Elképzelésem sincs, hogy miért olyanokkal terveztették meg ezt az egészet, akik még életükben nem láttak se tévét, se tévé nézőt.

Új hozzászólás Aktív témák