Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz takbal #109797 üzenetére

    Ezért vettem egy Shieldet mellé, annak rendes a hangja, megy róla Netflixes Atmos, és a 4k 60Hz HDR Kodival. De ez is Android TV-s ...

    Azért nincs minden veszve, simán találsz olyat, ami jó erős hardver és Android OS-es. Android TV-re csomó minden nem érhető el. Nekem is Android OS-es, de nem elég neki 5 volt, 12-t kér. :) Az előző boxomhoz viszonyítva száguld. :D A Horizon Go-ra kb. 1 másodpercet kell várni. Műsorújság is azonnal bejön, a másiknál meg azért 2-3 másodperc legalább volt.

    azoknak szánnak, akik nem fognak külön lejátszó hardvert venni.

    VAGY... sajátot vesznek és abba rakják a médiakárdot. Már ha erre gondoltál.

    Cigam: a szomszédokkal megoldják okosba az "előfizetést".

    De hogy? Mert a HDMI-n osztásnak semmi értelme, ahhoz a szomszédba is kéne koax.

    Már miért kéne ugyanazt néznie?

    Mert ő valószínűleg a vtv boxra gondolt, ahogy én is.

    ish4dow vagy mi (lol):

    a Horizon go pár nap múlva megszűnik

    Úgy értettem, hogy mivel elég korlátozottak az Android TV-n a lehetőségek max. bizonyos appokhoz jobb HD illetve 4K támogatottság, jobb hang támogatottság meg távirányítóra optimalizálva, de kb. semmi előnyét nem látom ezenkívül, mert amúgy csak hátránya van.

    De miért jobb nekik, ha boxon nézem, mintha vtv-n?

    Szerintem úgy értette, hogy vtv boxon. :) Az mondjuk érdekes kérdés, hogy a jövőben is lehetővé teszik-e a Kaon box igénylését.

    Attól félnének, hogy valaki hajlandó lenne minden este ugyanazt nézni, mint a szomszédja ... ? Ne már.

    Ja lol. Ezt a HDMI megosztást egyszer már felvetettem itt én, de akkor fel se merült bennem, hogy bakker tényleg ugyanaz lesz a kép és csak egy helyen lehet meghatározni, hogy mit nézzenek több képernyőn. Arról nem beszélve, hogy amúgy a vezeték nélküli HDMI megosztás nagyon drága is.

    vibra:

    Külföldi fórumon találtam kommentet,ott is panaszkodott a felhasználó a magas cpu használatra.Amit én kihámoztam belőle,hogy a drm védelemből valamiféle megerősített rendszert használ a web-es vtv.

    Ez azért vicces, mert tegnap többször is kipróbáltam egy kb. 12 éves gépen és csak négymagos a proci, de nem különösebben izzasztja meg.. Ha jól rémlik 40% körül volt a prociterhelés.

    A proci pontos típusa: QuadCore Intel Core i5-750, 2800 MHz (21 x 133) Lynnfield B1

    falcon1:

    A régi (nem VTV) boxokra írták a legutóbbi számlán,

    Már akinek.. nekem pl. nincs semmi ilyesmi a számlán, úgyhogy ezért jó, hogy van itt ez a fórum, mert legalább innen is megtudhatom milyen tájékoztatókat felejtenek le egyesek számláiról ill. hol kell azoknak utánanézni.

    Jut eszembe, az tényleg igaz, hogy egy többtuneres médiakárdot fogadó settopboxszal nem lehet több kódolt csatornát felvenni egyszerre? LOL Mert akkor ezt is jól megoldotta a vodkafon. Veszel egy négytuneres okosságot és max. egy kódolt csatornát tudsz venni, közben max. egy másik kódolatlant nézni.

Új hozzászólás Aktív témák