Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    sziasztok!
    ma lett gigabit net, (csak net van tv nincs) eddig minden szuper vele gépen 960/42 gondolom ettől több nem is lesz, gigabites hálókártyával, teló modem közelében 636/39, azt írja 866mbps-el csatlakozik 5ghz-en. Ez sztem több mint kéne. Technikus jófej volt. Cserélte a fehér connect boxot szürke TG3443DE -re. Lakáson belül mást nem cserélt. És a kapucsengő kopogtatás közötti idő alapján a házban sem, bár azt mondta valamit ellenőrzött előtte. (gondolom sw-esen) Modem azt írja ip4-en van. firmware version: 01.02.037.03.12.EURO.SIP Firmware version AR01.02.037.03.12_112819_711.SIP.10
    A modem menüje elég fapad. Pl nincs wifi channel állíthatóság se, nem lehet csak egyben állítani a 5ghz és 2.4 ghz-et. De nekem ez is rendben van. egyszer beállítom és kész.
    (guestwifi, wifi timeschedule, dyndns, portforwarding, upnp és WPS van benne mint "extra")

    Ránéznétek hogy jelszintek rendben vannak-e, olvastam itt hogy nincs minden channel aktiválva minden körzetben (vagy mi nem is értek hozzá) Eddig nekem 10 év alatt minden modem betonstabil volt és hiba csak központi leállás esetén volt, remélem ez így marad ennél is.

    köszi előre is
    üdv
    Hesszan

    [ Szerkesztve ]

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák