Hirdetés

Aktív témák

  • Miracle

    senior tag

    am legyen.
    a: te vagy az egyetlen aki eddig nem elfogadhato hangnemet utott meg, de ezt most hagyjuk, az illemet vagy tanitjak vagy nem.

    b: az uppolasrol: en csak a szoftverfejlesztes topicokat olvasom rendeszeresen, es csak itt szoktam aktiv lenni. ha valaki feleslegesen vagy rossz helyen nyit topicot, akkor szoktam szolni, h lecci ne. neked valoban priuszod van, miutan meg ingyen szervert is itt kerestel a szoftverfejlesztesben nem tartottam lehetsegesnek, hogy meggyozzelek arrol, hogy ez bizony inkabb jatek, vagy felhasznaloi program, mint szoftverfejlesztes, de errol hallgattam. Az uppolasrol annyit, hogy uppolni akkor illik, ha kicsuszott a topicod az elso 30bol, azaz van mar olyan, aki nem latja. amikor te uppoltal sztem max a 15.ik volt. EZ a SG-es, nem az, h radszolnak, h ne uppolj. es itt senki mas nem szokott uppolni, illetve ha uppol akkor szolva is van neki, h ne tegye amig nem indokolt.

    c: a temarol: ez egy tipikus STFW kerdes. beirod a goole-be, hogy ,,unreal map editor'' es televagja a lapot jo talalatokkal, amik kozul 3at kellene elolvasnod, hogy talalj 2 darab kulonbozo editort, es ezek honlapjait is megnezhesd. Ha freeware le is tolthetned, ha nem akkor meg warez a topic, nem ide valo. de utobbi gondolatmenetet is tokeletesen feleslegesnek tartottam tegnap megfogalmazni, tokeletesen 0 eselyet latom, h ha alapbol nem ezt csinaltad most hirtelen megprobald megkeresni magadtol, csak begozolt az agyam, h meg neked al feljebb, azert irtam le most.

    értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

Aktív témák