Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz GBX #75 üzenetére

    Az UT-ről szóló résszel egyetértek, anno a 2003-at egy Celeron 533-on toltam 16Mb-os TNT2-vel meg 192Mb RAM-mal ;] Igaz, csak single-ben a demót. Nem volt túl gyors, de egyenletesen futott, nem is szaggatott. A 2004-et is ki akartam rajta próbálni, csak bekerült az asztalomra időközben ez a fránya P4 :D De lehet kipróbálom azért is:) Mondjuk az újabb UT-knek a motorjára mindent lehetett mondani, de hogy korszerű lenne... DX7-8 vegyesen, de főleg DX7, ennek ellenére a célnak tökéletesen megfelelő látványt nyújt.
    Ez az egész játékbiznisz kezd leginkább 1-1 videókártya promóciójának részévé válni...
    Ez az egész érdekes helyzet. Ahogy mondod, hogy nem azért csinálnak szoftvereket, esetünkben játékokat, hogy nekünk jobb legyen. Ezzel kapcsolatban anno asszem a GTA3 kapcsán olvastam, hogy a fejlesztőket abszolút hidegen hagyta, sikeres lesz-e a játék, vagy sem. Állitólag a játékban van vhol pl. asszem Mcdonaldsz vagy Burger King reklám. Tehát a reklámbevétel nekik már megérte.
    Az eladási mutatókon nem érződik a doom3 rettenetes gépigénye, pedig nyilván nem mindenki őrizget otthon 6800GT-ket. Nos, azt minek mondanák, hogy a reklámok kifejtették hatásukat? Ezt senkinek nem fogják felróni, mivel erről szól a televíziózás és a mai modern fogyasztói társadalom. Vedd meg, vedd meg, vedd meg... a doom3-at is eladták, annak ellenére, hogy a vevők jó része igen valószinű teljes pompájában még nem is láthatta a játékot ;] Az emberek birkák.
    De semmi baj, menjen csak tovább a bigbráner, meg a hülye reklámok. Pár év, és leigázhatom ezt a sok nyomorultat ;]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák