Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tomson67

    tag

    Erős megszokást igényel az új HA. Látszik benne a munka, innovatív, de a gyep, a szép zöld gyep... :)
    Amúgy ami nekem legjobban hiányzik, az a hirdetések részletes nézete, ezt a pucér csak címekből álló, kevés információt hordozó felületet soha nem fogom megszokni. Kevés a jó cím, bosszantó a dolog, eddig egy oldal teljes nézetben két perc alatt megvolt, most meg... tucatszor kell kattintani egy oldalon. Nem vénnek való való oldal lett ez. :D Remélem javításra kerül ez a dolog.

    I was trojan...

  • tomson67

    tag

    Sajnos a hirdetések háromféle nézetének egyike sem hordoz elegendő információt. Jó dolog az egyszerűség, ha nem megy át puritánságba. Még az első nézet a leginkább használható, de ott nem jeleníthető meg kép a termékről. (Az opcionálisan választható teljes nézet lehetetlen küldetés? :F)
    A másik dolog: az tiszta sor hogy a hardverapró a leginkább alkalmas mobiltelefon, PC hardver adás-vételre,
    jó és nagy a közösség, itt lehet talán a legbiztonságosabban vásárolni. Én mindig megnéztem, hogy a hirdető mikor regisztrált, hány terméket adott el, milyen aktív a fórumban. Ezekből azért lejön, hogy mennyire megbízható az eladó. Mindezt egy katintással a felhasználónévre. És most?

    [ Szerkesztve ]

    I was trojan...

  • tomson67

    tag

    válasz Parci #1543 üzenetére

    Amiket felsoroltam, azokat nem. És úgy érzem azok fontos információk ahhoz, hogy az eladó iránt bizalmat érezzek. Annak örülök, hogy a nézetek idővel okosodnak, sok sikert a munkához. :R.
    Én azért maradok hüséges "kvázi - tag" ezután is. :)

    I was trojan...

  • tomson67

    tag

    válasz Taposo #1710 üzenetére

    A hardveraprós "előélet" ilyen szintű hiánya nekem is fájó dolog, remélem ez változhat a jövőben, mert ezt alapvető hiányosságnak tartom. A dizájnnal nincs bajom, bár nem szoktam még meg, bár azt észrevettem, hogy mióta nincs részletes, bővített nézet (ami még mindig fájó hiányosság számomra), a hirdetések címei sokkalta konkrétabbak, lényegre törőbbek lettek. Ez pozitív hozadéka a dolognak.

    I was trojan...

  • tomson67

    tag

    PC-n is és mobilon is kegyetlenül belassul a mobilaréna, más lapokkal nincs gond.
    Egy előttem szólóra reagálva, menj, ha menned kell, de nem lesznek követőid. Csatlakozz pl. az Apród és a Jófogás híresen jó közösségéhez, jòkat beszélgetsz majd, upolgathatsz, olvasgathatsz jobbnál jobb teszteket, híreket miegymást. Lesz majd jó sok barátod, segítenek Neked mindenben!
    Menj hát, jó utat! Ne nézz vissza!
    Egy másik hsz-re: csak a hozzászólások száma alapján nem túl korrekt minősíteni, pl. én "itt töltöm" az időm java részét elolvasok mindent, hirdetgetek, de azért ne legyek már kevesebb ezért. Elfogadva, hogy a sokat hozzászòló tagok miatt lesz azért pörgős az oldal. Én meg elolvasom, tanulok tőlük sok esetben.
    Az oldalhoz: azt hittem soha nem fogom megszokni az új HA-t. Sok időbe telt, de ennyi idő elteltével azt tudom mondani, hogy az oldal sokkal több információt, funkciót ad, mint ezelőtt, számomra áttekinthető és gyorsabban el tudom érni a funkciókat, pl. saját hirdetéseim példásan jó kezelését. Megszerettem.
    Gratulálok a fejlesztőknek, csak így tovább! Hajrá!

    [ Szerkesztve ]

    I was trojan...

Aktív témák