Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    Sziasztok! Lenne egy kis problémám! Van egy nvidia 7300GT karim, és tv-ot ot használom egy átlagos tv-n, nem szélesvásznú a tv, hanem hagyományos! Amikor elindítok pl egy divx-et akkor a tévén kicsit megnyújtja a képet függőleges irányba, mármint a monitoron szélesvásznú és a tv-n nem és ezáltal a kép kicsit nyújtott lesz, a faszi feje kicsit ovális, a kör pedig nem kör hanem tojás!
    Amikor ati kártyám volt ott is előjött ez a probléma, de ott volt valami beállítás a catalyst ben már nem emlékszem pontosan mi volt a neve, de ha azt bekapcsoltam akkor fasza volt a tv-n is , az nvidia control panelen nem találom azt a beállítást! Remélem valaki sejti mi a gondom, és tud rá megoldást köszi!

    [Szerkesztve]

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz dFactor #2087 üzenetére

    Na találtam egy megoldást! Annyit lehet tenni, hogy a teljes képernyős videóbeállításoknál ne a tv-re hanem a monitorra állítod be hogy rakja ki teljesképernyőre autómatikusan, ekkor a monitoron lesz elnyújtott a kép és a tv-n normális lesz! persze ilyenkor a tv lesz az elsődleges képernyő és csak ott használhatod az egeret! Ilyenkor a tv-n is kirakhatod full screenre és akkor tv-n tökéletes a monitoron meg nem, de tökmindeggy azt úgy sem nézed ha tv-re kötöd! Ez a megoldás kiscsit kényelmetlen mert vissza kell állítani a control panelen mindig ha ismét a monitort akarod használni! Az ati-nál nem kellett ilyen cselekhez folyamodni, az faszán működött monitoron és tv-n is egyszerre! Biztos van nvidiánál is valami jobb megoldás, de én nem jöttem rá!

Új hozzászólás Aktív témák