Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VIZY

    tag

    Sziasztok!
    Van egy GF 6600GT videokarim, egy CRT Samsung monitorom, és egy szabványos (50Hz) Philips tv-m. A tv-n pontosan ugyanazt a képet szeretném látni, mint a monitoron, de mindegyik megjelenítőnek a saját képfrissítésével. Azt tudom, hogy a Klón módot kellene kiválasztanom. Megtettem, a tv-n és a monitoron is ua a kép van. De az a baj, hogy a monitor visszaáll 60 Hz-re. Átállítom manuálisan 100 Hz-re, oké is. De az a baj, hogy a képfrissítési listában szerepel 60 Hz-től 200 Hz-ig úgy, hogy be van pipálva a monitor által nem támogatott képfrissítések elrejtése. A RefreshForce használatával csak azok az értékek jelentek meg, amit tudott a monitor (1024x768-ban csak a 100Hz). Most meg ott a 200 Hz is. Ha játékot indítok el (vagy felbontást változtatok) és visszaállok 1024-be, vagy a játék esetén is 1024x768-ba, ismét csak 60Hz-en megy a monitor. Drivereket cseréltem monitor és a videokari esetében is de nem segített. Ha a tv kimenetet dualview-ba állítom, már minden ok képfrissítést tekintve, de akkor nem látom ua-t a tv-n, mint a monitoron. Tud vki segíteni? Köszönöm előre is!

    Üdv!!!

Új hozzászólás Aktív témák