Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    válasz foximaxi248 #401 üzenetére

    Nem szándékoztam belédkötni, csak kíváncsi lettem volna, hogy hol olvastad a bírósági végzést a csődeljárásról, felszámolási eljárásról.
    Egyszerűbb lett volna, ha dobsz egy linket, mert én ilyet nem találtam. Ha a berlini bíróság májusi ítéletére gondolsz, ott csak annyi történt, hogy megtiltották, hogy a Turbado megfelelő tájékoztatás nélkül értékesítsen bármit is.

    Az ÁSZF-el kapcsolatban: olvastad a korábbi hozzászólásaim? Mert ha végigolvastad, és értelmezni is tudtad, akkor viszont nem értem, hogy milyen ÁSZF "erőltetést" emlegetsz. Azon kívül, hogy idéztem a tartalmából, nem történt semmi riogatás, sőt. A topic címe 'Turbado'. Lehet, hogy én értettem félre, amikor azt gondoltam, hogy itt az ő működésükkel kapcsolatos információkat lehet megosztani...mint például a sajátos "üzleti modelljük". Vagy miről írjon itt az ember? Az időjárásről? Esetleg legyen minden egyes hozzászólás tartalma annyi, hogy átverték a vásárlókat, majd fizetésképtelenné váltak, és hamarosan csődbe mennek? Ezt már mindenki tudja. Ennyi erővel akkor zárható is a topic.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák