Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gkrissz

    csendes tag

    Sziasztok! Nem nagyon vagyok otthon a tuning témában, így lenne egy-két kérdésem, amelyek valószínűleg ezerszer el lettek mondva, de nem nagyon találtam rá értelmes válaszokat.

    Van egy 6750es C2D-m, egy gagyeszabb MSI lapon, 2GB 800as Kingmax memoval. Ez lett húzva kemény 2833Mhz-re (6% :B ), mert a lap sajnos nem engedi a memória lefelé szabályozását, így az most 850Mhz-en futkos. Azt mondták, h sokkal feljebb ne vigyem, nem annyira bírják ezek a Kingmaxok a tuningot (ugye itt alapvetően az alaplap a gond).
    Everesttel megnéztem a stability testet,s ebben a helyzetben gyári hűtővel a CPU és külön a magok elérték a max. 68fokot is. Ezt kérdezném, h ez mennyire durva, ha a st.test 23percig futott? Emellett még kérdezném, h milyen probléma adóthat egy nem éppen márkás táp használatából, amennyiben tuningol is az ember? Annyira nem vagyok a tuning híve, a jelenlegi config faszán elviszi azokat a programokat, amelyeket használok, de szeretnék jobban belelátni ebbe a történetbe.
    előre is köszi!
    üdv :R

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel...

Új hozzászólás Aktív témák