Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bulgesz

    tag

    Helló!
    Tuningoltam 3Ghz-ről 3,6Ghz-re egy e8400as core 2 duo procit! (alaplap: ASUS P5QL PRO (http://hu.asus.com/product.aspx?P_ID=YYermRswb7n46yAX), memória: 2x1Gb Kingston 1066Mhz DDR2 Dual Channel, videokártya: Ati HD4850 512Mb)
    Kérdésem a következő: Jól csináltam e,és kell e még valamit állítanom? a Képeken látható,hogy miket állítottam a Biosban! A memóriánál csak a sebbeséghez nyúltam(ddr2 1066Mhz), a pcie-nél fix 100Mhz-re tettem,az fsb-t 333-ról 400-ra húztam) ennyi! a másik képen pedig a c1e support-at disabledre változtattam!(mivel ha nem kapcsolom ki akkor a cpu-z mind a proci sebbességét mind a memóriáét kisebbnek látja!) feszültségértékeket és memória időzítéseket nem piszkáltam! Az utolsó képen terhelés mellett láthatóak a hőmérséklet értékek! (a hűtő egy 1,6Ghz Dual core gyári hűtője!!!),mondjuk a házban van bőven venti!
    Kérlek írjátok meg,hogy jól csináltam e mindent és hogy így maradhat e minden,vagy változtassak e még valamit! Szeretném,ha nem szállna el a proci! (előtte egy e6550-et hajtottam 2,3 helyett 2,8-on ugyanezekkel a beállításokkal!) ott nem volt gond!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák