Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz JetiRulez #22 üzenetére

    Nálunk ez nem lenne probléma. nem vagyunk sokan.
    A lényeg, hogy nem egyszerre feltűnően elkölteni az egészet, hanem vagy megforgatni, vagy befektetni, vagy félretenni és nem nyúlni hozzá. Ez is ugye hogy megállom, vagy nem állom meg a dolgot..

    DeFranco: Akkor üdv a klubban :D Annyi a különbség, hogy én valszeg kihasználnám, eddig is, de meg is vagyok nélküle.. 7 év, nem semmi, nekem most lesz meg két éve a SE P1i-m és már váltanék.. Néha mondjuk ultra lassú tud lenni, de szeretem, mert még ma is azt hiszik rá hogy valami számítógép, de ez is csak a külseje miatt van, és nem is tudják hogy valójában bénább mint az övék, csak ez egy kis különc..:D Na ez is segít abban hogy megmaradjon. Android nekem nem kéne, azt én se használnám ki, de szerintem a többség sem :U Azért biztos sokan vannak, akik csak azért veszik meg, mert az a legjobb... és ez kölcsönöz egy afféle feelinget. Kb majdnem úgy mint az Apple "életérzés".
    Mindenki utálja, de én pl maradnék a Symbian-nál még egy ideig biztos, nem olyan szar az. Jó öreg, de hát a Windows is az ;)
    Nah szóval, pont itt a hardver fórumokon a többség olyan, hogy mindig a legújabbat kell venni, mert elavul. Öö izé.. "kell".

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák