Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JetiRulez

    őstag

    válasz runner 125 #4 üzenetére

    Az utóbbi időkben átcsoportosítottam a szükségleteimet. A notebook a harmadlagosak közé került, mert nincs még felesleges pénzem rá. Úgy döntöttem, hogy amíg az asztali gép bírja szusszal, addig menni fog, aztán muszály (csakazértiselipszilonnal!, mert ez egy tik nálam) vennem. Játszani már Én sem játszom annyira. Konzolt nem fogok venni, nem szimpi. Megelégszem a régebbi játékokkal.

    "Nyilván ez alatt elsősorban nem a paprikát, paradicsomot értem, hanem pl. műszaki cikkeket, vagy éppen autó/motorgumikat."
    Ezt is be szoktam kalkulálni. Árgép és társai, árkatalógusokat meg szoktam látogatni. Nálam a korábban említettet is jelenti. Hogy lehetőleg itthon maradjon a pénz és ne pl. a Franciák kapják meg a Madaras Teckón keresztül!

    Az üzemanyag két oldalról közelíthető meg. Ha Én megyek vásárolni, bicajjal megyek és csak egy tál étel, illetve egy pohár málnaszörp az üzemanyag. Ha anyám megy (Ő jár gyakrabban), abszolút nem tervez hosszú távra soha. Nem gondol bele, hogy mennyire húzza a családi költségvetést, ha minden áldott nap elmegy kocsival vásárolni. Itt a különbség.

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Új hozzászólás Aktív témák