Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz JetiRulez #3 üzenetére

    A PC-s játszást mindig fasságnak' tartottam, 7 éve vásároltam egy notebookot nem kevés pénzért, a mai napig azt használom. Soha nem voltam nagy gémer, de játékra még mindig a konzolokat részesítem előnyben. PS3, X-Box 360 régóta fut, ugyanazon minőségi játékok elérhetőek rá, s a legfontosabb, h nem kell fél évente új VGA, stb, mert nem fut el fullban egy új gém. :)

    Noh de várjál, mert ez attól is függ, hogy milyen aspektusból nézzük a "tudatos vásárló" fogalmát.
    Nálam azt takarja, h fektetek bele kicsi időt, utána járok, utána keresek, h hol a legolcsóbb az adott termék. Nyilván ez alatt elsősorban nem a paprikát, paradicsomot értem, hanem pl. műszaki cikkeket, vagy éppen autó/motorgumikat. S az, h Te egy nagyáruházba jársz vásárolni, éppen úgy nevezheted magad tudatos vásárlónak, mert ott olcsóbban megkapod a termékeket.

    Az üzemanyag része: A kisebb bevásárlást meg lehet csinálni egy 50ccm-s robogóval. Nálunk több, mint 10 éve van a háznál, pont boltba járás céljából, 100km-t kicsivel több, mint 3 literből megtesz. :)
    Mellesleg elég jól pakolható, és 100k ért már szupert kapni.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • runner 125

    nagyúr

    válasz JetiRulez #18 üzenetére

    Persze, de ez már az ezredforduló előtt is divatos volt.

    Ez is így van, de az élet erről szól. Kompromisszumokat az életed során mindig kell kötnöd magadban, még ha lottónyertes vagy akkor is. ;]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz JetiRulez #20 üzenetére

    Ha valaki megnyeri a lottóötöst, akkor a következők szoktak történni:

    Nyitni kell több bankszámlát több banknál, és több névvel (családtagok pl)
    A bankszámlákra részletekben érkezik így a pénz, nem egyszerre, így még a bankosoknak is maximum annyi tűnhet fel, hogy elvittük a négyest, vagy ilyesmi.

    Persze nem kell egyből rezidenciákat venni, meg négy Panamera-t kapásból, és akkor nem lesz feltűnő. Jómódúként (ha nem viszi az ember túlzásba) simán el lehet lenni, és nem kell biztonsági őröket fizetni wc papír helyett.

    Nem tudom ironikusan fogalmaztál e, de azt kívánom, hogy csak annyi bajom legyen az életben, hogy mire költsem a rengeteg pénzem :))

    Egyébként az USA-ban meg egyenesen sztárok akik elviszik a főnyereményt, benne vannak a tévében is.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz JetiRulez #22 üzenetére

    Nálunk ez nem lenne probléma. nem vagyunk sokan.
    A lényeg, hogy nem egyszerre feltűnően elkölteni az egészet, hanem vagy megforgatni, vagy befektetni, vagy félretenni és nem nyúlni hozzá. Ez is ugye hogy megállom, vagy nem állom meg a dolgot..

    DeFranco: Akkor üdv a klubban :D Annyi a különbség, hogy én valszeg kihasználnám, eddig is, de meg is vagyok nélküle.. 7 év, nem semmi, nekem most lesz meg két éve a SE P1i-m és már váltanék.. Néha mondjuk ultra lassú tud lenni, de szeretem, mert még ma is azt hiszik rá hogy valami számítógép, de ez is csak a külseje miatt van, és nem is tudják hogy valójában bénább mint az övék, csak ez egy kis különc..:D Na ez is segít abban hogy megmaradjon. Android nekem nem kéne, azt én se használnám ki, de szerintem a többség sem :U Azért biztos sokan vannak, akik csak azért veszik meg, mert az a legjobb... és ez kölcsönöz egy afféle feelinget. Kb majdnem úgy mint az Apple "életérzés".
    Mindenki utálja, de én pl maradnék a Symbian-nál még egy ideig biztos, nem olyan szar az. Jó öreg, de hát a Windows is az ;)
    Nah szóval, pont itt a hardver fórumokon a többség olyan, hogy mindig a legújabbat kell venni, mert elavul. Öö izé.. "kell".

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák