Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz Synthwave #2123 üzenetére

    Én inkább nem vitázom, még a végén kedvet kapok a költészethez... :DDD

    "Nehezen lehet képzavar, ha logikusan van felépítve"
    Ezek szerint az lehetett a probléma, hogy nem léptem túl az elsődleges jelentéstartalmon, épp azért, mert nem érdekel túlzottan, hanem az összkép alapján szűrtem le a művészi mondanivalót, és hát valljuk be, ott képek rángatják le rólam a gatyát. :DDD

    Abba, hogy egy intelligens lány mit értékel, most ne menjünk bele, az intelligenciának szerintem nem lehet feltétele az irodalom szeretete (magamat is intelligensnek tartom, némi szerénységgel.. :D), de a szerelem és az érzések kifejezése jött szóba, ehhez meg csak hozzátartozik valahogy a csajozás is, mint "első lépcsőfok", szóval ezért hoztam ezt szóba.

    És hogy miért szorult ökölbe a kezem? Hát nem értékeled a művészi mondanivalót, a művész átvitt értelemben tett kijelentéseit? Hát ezzel magadat cáfolod!! :DDD ;]
    A nem tetszés kifejezésére szokták ezt használni....

    "A jó kritika pedig objektív."
    Pedig én objektíven utálom az irodalmat, épp a racionalitás és a logika miatt, ha akarod, akkor keverd ide az "ilyenkor szokásos emberi mentalitást" is, ami a "nem érti/nem értékeli" dologból jött elő, akkor is egy külön véleményt, egy más embert fogsz kapni, akinek más az értékrendje, ezt tiszteletben kell tartani.. És ha valamit értékrendhez, szabályrendszerhez kötünk, az lehet objektív, nem? A kritikus is meglévő értékrendekhez, szabályokhoz, stílusokhoz viszonyít, nem?

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák