Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz Keresztapper #3437 üzenetére

    A honlapjukon lévő legújabb gyári. Tegnap este tettem fel rá mert az áprilisival adták.
    A csatorna kiosztás auto-n volt, én átettem a jól megszokott és működő 6-osra, de a jelenség maradt.
    Router majdnem ugyan ott van, a dlink függőleges állítható volt ez meg nem így 10centivel arrébb került.
    S60 V2

    A probléma
    Ezt a google-ra írja ki. A dlinkel szerették egymást mert nagyon gyorsan csatlakozott, de tényleg éppen, hogy kiírta, a tplinknél meg eltelig 5 másodperc is majd jön a képen láthaó üzi pár másodperc töltés után. A lap újratöltése nem oldja meg a problémát, de pl a vaterára már betölt és onnantól mindent visz.
    Ha a kapcsolat mindig-en van akkor minden oké, legalábbis eddig úgy látom.
    Kicsit olyan mintha a teló nehezebben bírná csatlakozásra, vagy a csatlakozás után túl gyorsan akarna adatot forgalmazni és ott a router még nem tart. Azért gondolom mert ha manuálisan csatlakozok a routeren belül akkor igen igen gondolkodik. Connecting....
    Annyi idő alatt a teló már weblapot töltene, ezért gondolom h egyszerűen lassan tárcsáz!
    Ez az egész akkor van ha semmi sem megy a házban tehát a router el tud csendesülni, majd hirtelen nekitámaod a telómmal. :DDD Ha telós ne előtt valami már netezik akkor semmi baja pörög azonnal.

    Az érdekel mit takar a gyakorlatban a kapcsolat mindig kifejezés PPPoE alatt. Nem ad új IP-t csak ha valami gebasz miatt a kapcsolat megszakad?

Új hozzászólás Aktív témák