Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz McSzaby #4940 üzenetére

    Amennyire a topikot követtem eddig egyik hiba ami meg volt említve, hogy vásárlás pillanatától fogva dobálta el az eszközöket...ha jól emlékszem az cserélve is lett gariba.

    Az én tapasztalatom az, hogy 1 gyári frissítésig használtam a gyári szoftvert, de sajnos néhány naponta az én gépem megfejthetetlen okból kifolyólag kidobott a hálózatról, miközben a párom gépét soha. Tök ugyanaz a két wifi adapter...Ráadásul ilyenkor újra kellett indítani a routert.
    Ami a hardvert illeti mert az tényleg jó ilyen áron, viszont a gyári fw nem a legstabilabb...Vegyesek a tapasztalatok. Van akinek nagyon megy, van akinek nem.
    Kicsit nehezen szántam rá magam az ismeretlen terület miatt, de végül feltettem vargalex fórumtárs munkáját. Azóta egyszer sem dobott le gépet és 64+ nap folyamatos működés során rendben volt.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák