Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz Domináns Hím #444 üzenetére

    > Már a múltban sem volt szükség a birodalommá váláshoz és az erős gazdasági fejlődéshez liberális demokráciára és a jövőben sem lesz.

    En is attol tartottam, hogy amit irsz, esetleg igaz lesz. Legfokeppen azt vartam, hogy a szabalyozasok hianya (adatvedelem, szemelyisegi jogok hianya) miatt Kina letarolja az AI kutatast.

    Aztan egeszen dobbenetes modon most ugy tunik, hogy a kovetkezo evszazad ujra az USA evszazada lesz, mert meg fogjak nyerni az AI versenyt, es kiderulhet, hogy Kina ugyan gyorsan felzarkozni latszott, de pont az elozes az, ami nem fog osszejonni.

    Majd kiderul, de igy 2023 elejen cseppet sem tunik ugy nekem, hogy az USA dominanciaja valodi veszelyben van. 1940-ben is azt gondoltak sokan, hogy veszelyben van (nemetek), aztan 1970-ben (szovjetek), aztan 2000 kornyeken (kinaiak). Mindig divat volt temetni oket, de ha az AI versenyt megnyerik, akkor megint nem lesz kerdes, hogy ki van a csucson.

    A tobbiek jellemzoen kurvajok olyan versenyek megnyereseben, amik mar nem relevansak.

    > A másik oldalon a százmilliók számára jól érzékelhető nehézségek miatt viszont már kezdenek szertefoszlani az illúziók,

    ezalatt azt erted, hogy dragabb lett a trappista egy brutalis haboru kozepen? hat, azert ez nem akkora para

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák