Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabika0001

    senior tag

    válasz battisti #402 üzenetére

    Hello!

    Először is segítenék a TOSHIBA RECOVERY CD ügyben. A Toshiba helyreállító lemezén tényleg rajta van a tools könyvtár (elrejtve persze amit tényleg nem lehet kihalászni), de ha újra föltelepíted a toshiba recovery lemezről a rendszert, akkor ismét lesz ilyen tools cd könyvtárad.
    Amúgy már több mint két hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy TECRA A8-nak.
    Eddigi kirívóan rossz és jó tapasztalataimat szeretném megosztani más lelkes toshiba vásárlókkal:
    -mar van egy fekete pixelhibám (pontosan nem tudom, hogy egy pixel e ez, mert igazából a windows start menu feliratnál látok egy fekete pöttyöt). Nem tudja esetleg valaki, hogy milyen progival tudom megnézni pontosan hány darab pixel nem működik, mert szabad szemmel nem látom, de az tuti hogy nem egy darab apró pixelről van szó!
    -a TFT panel (mondjuk a haverom ASUSához képest) kevésbé masszív. Ha középen megnyomom akkor picit hajlik. Sok laptopnal megfigyeltem, nem kettő, hanem három helyen van rögzítve a TFT panel (pl. ASUS,ACER)
    +tenyleg olyan strapás mint ahogyan a www.durabilitycenter.com videók mappájában láttam. Bár eddig még nem ejtettem el, meg nem öntöttem rá egy pohár vizet mint ott csinálják :D de sztem tenyleg kibírná ezeket a dolgokat! Sokat utazom vonaton és amit eddig műveltem vele azt a haverom ASUS-a már nem bírta volna. Kajak rázom a notit mikor mp3-at hallgatok és kutya baja a winyójának, akár egy rázkódásvédelemmel ellátott discman!!!!
    +integrált GMA-950-es ''grafikus média gyorsító'' van benne, de akár hiszitek akár nem, a TOCA 3, és a Most Wanted is fut rajta egész szép képpel(no persze nem maxon!). Na ezt nem gondoltam volna!
    +Ha 3 napig folyamatosan megy rajta a letöltés, talán akkor kezd el érezhetően melegedni, amugy max a ventillátornyílásnál ha meleg, de ott is csak egy picit.

    Azért vettem toshiba tecrat, mert köztudott, hogy a laptopok sokkal hamarabb elromlanak mint asztali társaik a sok integrált alkatrész miatt és a tecrakra 3 év garanciát vállalnak. De igy utólag belegondolva a DELL latitude is legalább ilyen jó választás lett volna! Jelen pillanatban ez a két laptop sorozat az egyik legmegbízhatóbb a világon az APPLE mellett!

Új hozzászólás Aktív témák