Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsekó

    addikt

    válasz Intruder2k5 #10043 üzenetére

    Igen, én is ezt látom, hogy az új eszközökre nincs támogatás. Shibby 2017-ben leállt a fejlesztéssel (ő beleírta az új routerek mikrokódját), azóta csak az akkor futó routerekre van frissítés fresh tomatonál. Ezek közül sok routert már nem is lehet kapni (szerintem arra már nem is kéne fejleszteni). Asusokat ismerem, RT-N16 őskövület, már nem is biztos, hogy van működő belőle, de már nem lehet kapni az RT-N18U-t RT-N66U-t sem, Viszont amiket fent írtam Asus routereket azoknak nyoma sincs még az eszköztámogatásban, pedig jó pár Asus router több éve kint van a piacon. Ha ez így halad tovább, akkor pár éven belül meghal a Tomato sajnos (ha addig valaki fel nem karolja). RT-N66U lecserélésén gondolkodom, tökéletesen működik, de baromi lassú hálózati másolásban. 3-4MB/s, ami nagyobb adat másolásánál halál kivárni. De most, hogy látom nincs újabb router mikrokód felvéve, picit elbizonytalanodtam. RT-AC68U-n gondolkodom még, az talán picit előrelépés lenne sebességben, szerintem kb. az volt az utolsó mikrokód, amit még Shibby beleírt a tomato-ba.
    AC86-87-88U-val szemezgettem, de akkor ezek szerint ezekre nincs Tomato, és kérdéses, hogy lesz-e.

Új hozzászólás Aktív témák