Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz arnikusz #36431 üzenetére

    Ez egy veszedelmes vmi lett!!!! :-)
    Az elektronikát esetleg nem tudnád picit megnövelni azzal a vmivel ami 200%-át adja pluszba a tűzerő+életerőnek?

    Baker: Egyszer mehetnék együtt ezzel a karaktereddel. :-) Kíváncsi lennék akár egy ilyen warren gate-re is.Egyszer próbáltam,estünk-keltünk,eléggé elhúzódott...

    Micafighter: Nekünk minden legendás/hősi küldetés (eddig kb.8-9 volt összesen,ebből 3 clear sky) minimum 1-1 1/2 óra volt.A clear sky még egyszer sem sikerült.
    Hogyan kell?3pajzsos legyen aki folyamatosan védi az alkatrész(?) visszarakót?

    Mégvmi..A hvégén kipróbáltam pár puskát.Megvolt a pakhan,warlord,bullfrog meg ugye az m4-em.
    A leggyengébb a pakhan.Nem lenne rossz,de egy könnyű géppuskának 30-as tár egy vicc.Próbáltam több variációt,+tűzgyorsaság vagy nagyobb tár és/vagy +újratöltési idő,mindegyikkel gyengébb volt mint a többi.
    A warlord már érezhetően jobb volt +újratöltési idővel+egy kis +tűzgyorsasággal (meg persze a +"chc"-vel).
    Testre jobban sebzett mint a többi.
    Aztán jött a kis pufogtató bullfrog.Erre is tettem egy kis tűzgyorsaságot/újratöltési időt/stb.Szépen dolgozik,de leginkább közelebbi célpontok ellen jó,amíg a warlord+m4 távolra is ugyanolyan hatásos.
    Ezzel a bullfrog-gal közelre ha bejön gondolom a chc,72e-s sebzés megy a gép ellen fejre.Talent-ben az egyik olyan van rajta,hogy a 10(?)m-nél közelebbi célpontra+10% sebzés.
    Ma megyek újra majd egy kicsit a m4-gyel,a barrett mellény óta nem használtam.
    A set-tem 3 nomád+2 csapásmérő,ezt meg is fogom tartani.Igaz,jó lett volna még egy nomád,de nem tudok mit beáldozni érte. :-(

Új hozzászólás Aktív témák