Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz ZsyfKo #35469 üzenetére

    Nekem tegnap 1,5 óra DZ (amikor csak azért mentem be 10 percre, hogy a még 1.5-ben esett MDR-t kipróbáljam) 2 bossból is esett 2 Midas is :DDD
    Viszonylag csend volt a DZ-ben, 1 rugót lőttünk le, aztán odajött 2 gyerek, hogy gyerünk PvP!, mondtam nekik, hogy lőhettek ha akartok, és majd meglátjátok mi lesz. Nem akarták kezdeni :) Mi meg nem ezért voltunk benn, hanem mobon fegyvert tesztelni. Fejre 260k felett is critelt az MDR, egy dagi egy tárból megvolt, ha meg még vérzés is volt rajta, akkor kevesebb kellett bele...

    HVT semmirevaló sajnos a jelenlegi formájában :(
    De lassan a játék is.
    Érdekes dolog ez, hogy mivel a looton kívül nincs veszíteni való, így hirtelen olyan csend lett a DZ-ben, hogy csak na, bár ebbe belesegít a +3 terület is az ugyanannyi emberre...

    De azért vannak nagyon beteg emberek:
    Tegnap LS, rámentem az egyik boosterre, ketten jöttek, egyet lelőttem, de a másiknak csak sikerült kiszednie, erre fel odajött, megtapsolt majd leütött. Nem volt semmi, még csak szövegelni sem tud nekik az ember, csak lőttük egymást, abban a körben még csíter sem volt. Nem is értettem, hogy ezt mire fel...
    Komolyan mondom nagyon sok nagyon komoly mentális betegséggel küszködő ember(?) játszik ezzel a játékkal, és az Ubi csak felerősíti ezt.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák