Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • himpike

    aktív tag

    Nagyon kevés támogatott játék van. Esetemben a steam library 168 gémet tartalmaz, ebből 57 támogatott. Nem vagyok benne biztos hogy háromnál több bekerült az elmúlt 8 hónapban. Nagyon limitált casual gamerkedéshez talán megfelelhet, én multiban pl egyáltalán nem játszom szóval az a része nem is akadályozna. Némileg meglepett hogy a Cyberpunk támogatott, Witcher 3 is, a Far Cry sorozat is, de pl a Resident Evilek nem, Days Gone nem, Horizon nem, Total War sorozat nem, Metrok nem....
    Teljesen életképes volna ez a dolog de a támogatottságon elbukik, még nálam is aki nem játszik kompetitív "AAA" trágyákkal mint pl a COD 81 meg Battlefield 9.
    Mindemellett birtokolni kell a játékot is a steamen, erre jön pluszban a 30 dollár. Kb pont fél év az az idő ahol már rentábilisebb venni használtan egy 1660 supert. Meg kellett volna tolni a supportot mikor túl drágák voltak a VGAk meg az emberek beszorultak a COVID miatt. Szóval egyet kell értenem, az nVidia ezt valahol elrontotta. Gondolom a játékok supportja nem rajtuk múlik hanem a játék fejlesztőcsapatán, de akkor viszont nem járták körbe rendesen hogy mennyi ilyen team hajlandó utólag dolgozni hátha valaki még megveszi a játékukat.

    [ Szerkesztve ]

  • himpike

    aktív tag

    Ha minden játék működne sokan használnák, így meg kb senki. A kutyát sem érdekli mi mennyit fogyaszt ha nem azzal játszok amivel akarok.
    A 3060Ti vétele előtt gondolkodtam konzolon de mivel a Days Gone, a God of War és a Last of Us is kijött PCre, nálam a konzol úgy 3-5 évre ki is esett. Életkoromat tekintve valószínűleg végleg.

Új hozzászólás Aktív témák