Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Preda

    aktív tag

    Az előbbire visszatérve.Van olyan, hogy egy tár nem elég a másikba ő meg egy mp alatt szétkap.Igen ez igaz, de sztm ennek semmi köze a netkódhoz.Amikor még csak tanulgattam a játékot ez volt mindig.De már megvolt az első reg és a kövi felénél járok inkább forditva van.Egyáltalán nem mind1 hova célzol.Értelem szerűen fejlövés a legjobb.Azt se hinném, hogy a titánok gyengék.Nekem pl Scorch a kedvencem 20-on valahányas és elég kevesen használják.Ha elkapom a fonalat van,hogy 1v2 ben is nyerek.Szóval szerintem csak gyakorlás kérdése.Titánoknál eléggé figyelni kell melyikkel mi a taktika.Mert nem csak annyi,hogy hú legyőzhetetlen vagyok.Tone azért népszerű mert lerakod a pajzsot és közben lőhetsz,de sokszor látom, hogy van aki olyankor is lövi tovább mikor 5mre áll tőle a pajzs mögött.Tessék közzel menni, ha meg messze van akkor elbújni.Attól, hogy fps nem feltétlen ugyan olyan mint a másik.Ahogy az előbb valaki mondta easy to play hard to master.
    Az is változó, hogy ki ellen játszik az ember vannak nagyon durva tagok.Múltkor találkoztam egy platina trophys sráccal , szerintem 20-30kill 3-4 death aránya volt.Brutálisan jól mozgott.Szóval nem kell egyből a játékot hibáztatni ha nem megy.Ja és nekem is micronetem van...

Új hozzászólás Aktív témák