Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ityam

    senior tag

    hat sajna a trackers setbol meg nem talaltam egyet sem:(
    de amugy nem hasznalok szinte semmit ami magas szintu lenne a refreshen kivul. de tenyleg szinte folyamatosan tudom hasznalni pedig csak 6 os szintu a refreshem. szal kimaxolva biztos tudnam a cal of huntot folyamatosan hasznalni de most elkezdtem a healthra gyurni. maris lett 5600 am. hogy kimaxoltam azt a skillt ami azt adja. meg gondolkodok hogy a resistest is elkezdjem tapolni csak nem tudom hogy mennyire eri meg. amugy most jarok gizaban legendarin. szal egesz jol haladok.de mostmar szerintem ideje lesz aludni. majd talan holnap ha elment a vendegsereg.amugy ez a masodik vilag nagyon gyorsan vegigviheto. nem kell olyan sokat koborolni benne mint az elsoben.
    csak sajna nem az osszes kuldetest csinalom meg. van egy par amit nem tudok.
    nem tud valaki egy oldalt ahol fentvan hogy melyik kuldetest hol kell keresni? esetleg miniterkeppel :D
    amugy igy hogy csak 8 as szintuek a farkasok egeszen jol birjak az utest. szal nem tudom hogy erdemes e meg az alapskillre tenni a pontokat vagy inkabb kezdjem el a farkasok legfolso passzivjat tapolni mert arra meg csak 1 et raktam. es az ugyebar jo esetben elegge megdobhatja a sebzesem.csak az a baj hogy az sem sokaig tart :(
    az a baj hogy meg sokmindent lehetne tapolnom. es meg mindig nem tudom hogy melyiket tanacsosabb. amugy a stud preyt ritkan hasznalom. mert ameddigre abbol varazsolok egyet addigra inkabb lelovom az osszes tavoli ellenfelet. szal csak nagyobb fobossoknal hasznalom. a kissebb de erosebb ellenfeleknel a lekotozohalo az isteni. csak 1 pont kellett ra de igy is ugyebar 4 es nekem most es hat nagyon tetszik hogy nem tud kozelebb jonni hozzam en meg szepen levadaszom es uj halot dobok ra kozben ha nem lett volna eleg 1 halo.szal ez nagyon jo. csak sajna a nagyobb bossokat nem fogja le. de az ilyen ''unique hosoket '' igen .

Új hozzászólás Aktív témák