Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz anulu #146 üzenetére

    Én nem voltam elájulva tőle. másfél éve vettem egy Adidast, sok pénzért 14000 forintért (nekem sok volt), le volt árazva. Akkoris Tiszát akartam, de nem volt semmi olyan ami tettszik a méretemben. Én azt hittem, ha már ennyi pénzt kiadok, kapok egy frankó cipőt. Ehhezképest utálom! Belebüdösödik a lábam, pikk-pakk lekopott az oldalán a festék, az orrán már levált a műanyag, mintha direkt úgy lenne kialakítva, hogy esőben jól felverje a lábadra a vizet, és beázzon, miközben ha lépkedsz benne, csüffög a víz a talpad alatt. Ma már ki van közösítve, koncertrejáró cipőnek jó egy darabig. Nagyot csalódtam az adidasban. :(

    A jó cipőről: kaptam használtan (gazdagoké volt, akik minden hónapban új cipőt vesznek) egy Nike-t. Amikor megkaptam kicsit kopott volt már, esztétikailag nem volt egy szépség, de olyan kényelmes cipőm még sosem volt. A használt cipőt 3 évig tudtam hordani utcán, és utána több tucat kemény koncertet is túlélt. A végén már teljesen tropára ment külsőleg, szét volt szabdalva, de belül még mindig kényelmes volt, és soha nem volt büdös benne a lábam. Idén a sziget végén, egy szomorú esős reggelen érte a halál. (ez itt a meghatódás helye) Az tényleg cipő volt! :)

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák