Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TibChee

    tag

    Üdv!

    Lehet kicsit hülye kérdés, de Ti mit vennétek? Logitech Z906 avagy egy hasonló árú házimozi?

    Eléggé más a kettő, tudom, de megmondom miért kérdezem.
    Már régóta szemezek ezzel a Logitech-kel a PC-hez, csak nem volt meg a keret. Viszont nem rég költöztem új lakásba és a tulaj rámhagyott egy (jónak kinéző) LG SH53TH-W szettet. (Valami ilyesmit: >KLIKK<.) Vagyis csak majdnem, mert a lényeg, a lejátszó/erősítő nem volt meg hozzá, így csak dísznek volt jó (amíg el nem vitte ezeket is). Viszont annak baromi jó volt, iszonyat jól mutattak ezek a fekete, tallboy hangfalak a nappaliban. Ezért nézelődök hasonló házimozi szetteket is (amúgy baromira nem vágom, hogy mi a különbség EZEK KÖZÖTT a szettek között? Konkrétan a DH6430P, a DH4530T és a LG DH6520T közti különbség érdekelne, árban majdnem ugyanannyiba kerülnek, de az egyik 1000W, a másik meg 330W... A harmadik meg 850W, persze mind RMS.)
    A kérdés tehát, hogy hangzást tekintve melyik a jobb? Ez a Logitech, avagy egy hasonló (+10-15e Ft) árú komplett házimozi szett?

    Alapvetően a PC-re és a set top boxra lenne kötve.

  • TibChee

    tag

    válasz trufa12 #3344 üzenetére

    Köszi a választ!

    Igazából nem ragaszkodom én az LG-hez (csak ugye ilyen volt és jól mutatott), inkább a Samsung meg a Sony vonzana, mint márka (számos Samsung termékem van, amit elégedetten használok már évek óta). Csak meglepett, hogy ~20k-val olcsóbban van egy 2x akkora "teljesítményű" (ugye csak RMS adat...) cucc. Meg maguk a szatelitek is jócskány nagyobbak.

    Egyébként integrált hangkártyám van csak, azon viszont van optikai kimenet is.

Új hozzászólás Aktív témák