Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz mercenaryntx #262 üzenetére

    Igazán megindító:) Én helyben vonatra pattannék a kövi bulira:D ha nem lesznek végtagjaim,akkor is kitolatom magam a helyszínre:D

    Nekem HC buliból ez volt az első...tény...de vagy 15 éve ilyen zenéket próbálok itthon tolni...(mp3,gyári cd)..több kevesebb sikerrel:) Hangteknikám sem kezdő,de az,amit akkor este ott kaptam a DJ-k és a jó 40-50-es tölcsérektől azt nem lehet szavakba leírni :Y
    Akkora feelingje volt számomra az egész,hogy ha minden szobagrebbernek adnék belőle,akkor is többtíz új arcot lehetne köszönteni :R

    Lehet hollandia jobb...nemtom..eddig a bizonyos szombatig azt se tudtam,hogy az eddigi őrült zenéimnél lehet-e jobb :R Hát hatalmasat tévedtem :R
    Évekig pumpáltam magam régen,amikor lemaradtam mimózaságom miatt egy istennőről...de hogy az eddigi HC bulikat kihagytam,azt évtizedekig bánni fogom! És ennek csak az tehet ellen,hogy az összes többin OTT leszek!!! :K

    Egy biztos:) Egy új arcot mindig fogok tudni vinni:D ha sikerül ott is tartanom őket,ami nem is kérdés:D,akkor láncreakcióban ők is hoznak egy új arcot:D ha nem is örökre,de akkor ők is ott lesznek! Ha nem is HC-n,de valahol biztosan folytatják majd bulizásaikat:) De én HC-n leszek mindig ;)

    MOD: 263# :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák