Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skyhunter

    őstag

    válasz Skyhunter #25926 üzenetére

    Ígértem ezt az Elysium telepítést, beszámolót, csak év végi őrültekháza van melóhelyen/otthon. :D
    Sikerült feltenni a laposra, itt is volt némi fennakadás, mint a Nolvusnál....
    Nagyon megszenvedtem a "régi" 1.5.97-es SE verzió hiánya miatt. Megvan a mentett könyvtár, de nem akarta felismerni. Ugye steamen, ha nem veszed meg az AE-t, akkor is frissül a game. Illetve ha kikapcsolod, és skse-vel indítod, akkor nem frissül, de elkövettem ezt a hibát. Nyilván az AE fileokat sem ismeri az Elysium. Kell neki nexusról ez a downgrade pacther, és mindjárt faxa.
    Másik hiba, hiányzott az XLodgen 84-es verziója, égen-földön nem találtam, szerencsére az Elysium discordján fent van.
    Ezek után nagyon gyorsan és simán feltelepült az autoinstallerrel. 255 GB, 1341 mod, 670 aktív plugin. Döbbenetes a grafika, nagyon jól eltalált a rudy+cathedral beállítás. Játékmenetben is rengeteg új opció. Nagyon megfogja a lapost, még az Nvme-s SSD-vel is sok idő a töltés.
    Nem volt elég időm játszani vele, screeneket később csinálok mindenféle időjárással.
    1 bibi még van vele, a 30 perces teszt game alatt 3xer elment "ebédelni" az egér, nem tudom miért, ki kell deríteni.
    Nolvusnál sokkal jobban tetszik., laposon megtartom ezt. A még nagyobb pack Aldrnari nem tetszik, rossz enb és mangás karakterek, ki sem próbálom.

    Elysium wabbajack link

Új hozzászólás Aktív témák