Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • genndy

    addikt

    válasz Jorus #15873 üzenetére

    Én most Falskaarral végezve lettem Level 99, de csomó skill már 2x Legendary (kovácsolás, könnyű+nehézpáncél, talán az enchant is).

    Falskaart továbbra is ajánlom szeretettel mindenkinek, senki meg nem mondaná hogy nem hivatalos DLC, nagyon összepakolta a srác :C Egyedül küldetéseknél kell figyelni, hogy nem szabad előreszaladni, hanem ki kell várni az épp aktuális társat, hadd csinálja a dolgát/mondja el a szövegét, különben könnyen lehet hogy vissza kell tölteni, mert megakad. Ezt leszámítva elképesztően jó, a dungeonok meg qrva nehezek lettek, Adepten alapjátékban sárkányokat haraptam ketté, itt meg fostam ha necromancer dungeonba kellett menni, mert szétgyepáltak :D Csapatosan támadnak és nagyon erősek, de épp ettől lesz kihívás.
    A sziget nem olyan nagy (kb. Solstheim), de akivel lehet normálisan beszélni, mind ad valami mellékküldit, ami szépen elvisz az összes helyszínre, de vannak olyan helyek is amik csak a főszálat csinálva lesznek elérhetők.

    Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Új hozzászólás Aktív témák