Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Skyhunter #9446 üzenetére

    Az elején ezekkel nem szoktam foglalkozni, olyan 25-30. szintig csak Archery, Sneak, esetleg Alteration (amikor Mage-dzsel mentem, akkor Destructiont toltam). Ha harcossal tolod, akkor a használt fegyvert, páncélt, stb. érdemes alacsony szinten tolni, a többi ráér. Az általad említett Skilleket akkor kezdem el gyakorolni - ezáltal fejleszteni - amikor a gyakran használt Skillek már közel ki vannak maxolva. Ha nem kezdesz el új dolgokat csinálni, akkor nem fogsz fejlődni és szintet lépni. Volt olyan mágus karim, akinél kimaxoltam a Destruction-t, az Archeryt és a Sneak-et, és mással nem foglalkoztam, így azok hiába voltak 100-as szinten, a karakterem nem tudott feljebb lépni 34. szintről, amíg el nem kezdtem Enchantolni. Ha nem lépsz szintet, akkor ugye egy csomó jó dologból kimaradsz (lott, fegyók, motyók, új szörnyecskék). Ha összekapkodsz mindent az út mentén, akkor úgyis annyit fogsz főzni minden egyes körben, amikor a városba mész, hogy annak az ellenértékéből bőven tudsz vásárolni Health potikat, plusz ha találsz, akkor a szinteddel együtt a talált potik is egyre erősebbek lesznek.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák