Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • John Fowler

    tag

    válasz L3zl13 #7809 üzenetére

    Tényleg, tudja valaki mi a speed run jelenlegi rekordja? Csak kíváncsiságból kérdezem, azt hiszem Morrowindben talán 8 perc körüli értékek voltak :)
    Persze nekem kb egy év játékélményt nyújtott; és egy év után sem hagytam abba, hanem indítottam másik karit :)

    Nem annyira SPOILER, de ki tudja:

    A mentett állásokat tanulmányozva a Skyrim főszálat nekem majdnem kereken 100 óra (100,8 pontosan) alatt sikerült végigvinnem, úgy hogy közben a mellékküldiknek a töredékét csináltam csak meg: csak 2 szervezet feje voltam akkor, 1 városban thane, 1 házzal, 2 daedra questtel, stb... Szóval érzésre a mellékszálak kb 25%-ával voltam meg, térképnek a 2/3-án szerintem még csak nem is jártam, mindezt level 42-n. Ha nem unom meg a mellékküldiket, szerintem másik 100 óra még van a játékban

    Ja, és visszagondolva a 100 óra játékra: a legsűrűbben mindig azzal szívtam, hogy hamar betelt az inventorym -mit dobjak el, stb :)

    Ha most újrakezdeném, egyrészt megszerezném a +100-as perket, másrészt sok vackot fel sem vennék még a játék elején sem. És mivel aktívan sosem űztem az alkímiát, a talált hozzávalókat is eladnám rögtön, nem hurcolásznám mindenhová.

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Új hozzászólás Aktív témák