Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    Gondoltam veletek is megosztom:

    Egy pár hete Team fortress 2 tárgyakat trédeltem el a The Elder Scrolls Skyrim játékért egy japán sráccal, akitől kaptam egy japán Skyrim változatot a tf2 cuccokért cserébe. Ez szép és jó, azonban a játék Japánban a december 8-án jelenik meg ezért én sem tudok játszani vele addig. Elég régen az accountomon volt már és idegesített ez a dolog, ezért komoly vitát folytattam a Steam Supporttal is, hogy "miezmár" hogy nem fogok tudni játszani, mert japán verzióm van, amikor én Magyarországon élek! Akármit írtam, lazán elhessegettek azzal, hogy ez van, nem tehetnek róla, ez a kiadó döntése és csak decemberben fogok tudni játszani. A múlt héten zárult le a vita. Morogva, de elfogadtam a döntést.
    A játékot tudtam tegnap pre-loadolni, gondoltam miért ne? Ma látom, hogy a hírekben ki van írva, hogy megjelent a játék. Próba szerencse megpróbáltam elindítani és elindult. Most csöppet örül a fejem, de ez azért rávilágított, hogy a Steam Support-nál is csak (tudatlan) emberek dolgoznak. Mindenesetre érdekesnek találtam, hogy még ők sem tudják pontosan mi a helyzet a régiós játékokkal...

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák