Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Szerintem is pöpec ez a vityilló, külön öröm, hogy van a pincében egy relikvia-gyűjtő helyiség, ahol a különféle küldetésekhez kapcsolódó tárgyakat lehet kiállítani. Én már házas vagyok rég, két fogadott lánnyal, akik folyton piszkálják egymást... Ilyenkor játsszunk egyet, és máris szent a béke... rosszcsontok. :)

    Így néz ki most a karakterem, immár full Glass cuccban, amit saját kezűleg készítettem és javítottam fel. Minden Glass, a péncél, az íj, a nyílvesszők, még a Számszeríj is. Ja, a társam jelenleg Serana, aki immár ember, sikeresen kikúrálta magát a vámpírságból. De továbbra is jól harcol, csak így picit jobban kell rá ügyelni, bár számomra nem gond, már mérföldekről kiirtok mindent lesből, egyedül a csapdákkal van gond, amit én a skillem miatt nem aktiválok, ő viszont folyton rálép... De ez az egyetlen negatívum vele kapcsolatban...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák