Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz Fel #5243 üzenetére

    Az egyedült úgy értem, hogyha online sincs senki, akkor egymagam tudok-e klubbon belül versenyezni?

    (#5240) gagyenkov:
    Tegnap velem is az volt, hogy rendszeresen az előttem lévő seggében végeztem rajtkor. Vagy én rajtolok rohadt jól, vagy nemtudom mi volt :D
    Egyébként tegnap olyan is történt velem, hogy beragadtam a rajtnál. 2x is rövid időn belül. Rendesen indult a rajtprocedúra, majd indultam volna el, 1-esbe rak, és a fordulatszámmérő meg sem mozdult, csak dadogott a motor. Kiraktam üresbe, akkor felpörgött, vissza 1-es, és megint csak dadog, verda meg se moccant. Egy óra után aztán valahogy elindult.. :U
    Másodszor már eleve rosszul kezdett, mert visszaszámlálás előtt, mikor körbejár a kamera, én szépen végignéztem, ahogy a többiek már elindulnak, aztán rajtoltatott engem is, és ismét beragadt. De ezúttal maradtam is ott a verseny végéig.. :W

    Más: Valakinek van Jacht-ja? Tényleg lehet vele szigetek közt utazni? Mert akkor rájöttem mért jobb, mint a sima ház. Ha ebben parkolunk a kocsinkkal, és megyünk át a másik szigetre, ott lesz mindegyik kocsi, mert ugye ha repülővel megyünk, akkor csak az aktuálisat viszi át..

    (#5245) polonic:
    Ok :R Mindig úgysem leszek fent azért én sem. Meg közben single részt is gyúrnom kellene még

    Na mégegy bug.. Letettem alt+tab-al, visszaléptem, erre össze-vissza reagál a kormányra :(((

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák