Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz remington2 #455 üzenetére

    Cameron mikor kapta meg a firmware update-t, mire gondolsz? Még mindig ő a leghitelesebb, meg John, a többiek eléggé kóvályognak a nagy semmiben. Érdekes, mert az első évad [kritikájában] a mamát emelték ki elsődlegesen, mint aki körül forog a világ (Cameron meg le lett sajnálva). Mostanra meg ami vele történik az eléggé kínszenvedés, Cameron érdekesebb. Még nem néztem vissza a visszaemlékezős részét azügyben, hogy volt-e ott szó arról, hogy van-e köze Johnhoz. Annyi biztosan rémlik, hogy John táborában élt. Persze mindegy, mivel nem én írom a forgatókönyvet. És már vészesen kevés rész van hátra úgy egyáltalán ahhoz, hogy ilyen tempóban összekaparják a harmadik évadra valót. A T4 meg aligha fog lökést adni ennek. Szerintem nem is fog kapcsolódni sehogyan ehhez, ahogy a T3 is egy külön világ lett. Azt legalább be tudták rendesen fejezni (bár tudom, hogy azt divat nagyon nem szeretni, de a vége nagyot üt, ahogy kell).

    Hétvégén megnéztük a T2-t és háááááát... halálra untam magam rajta. A verekedő majdnem emberek nem villanyoznak már fel (12 évesen még tetszett) és rettenetesen lassúnak, vontatottnak tűnt az egész, érdekes karakterek sem voltak. Persze Arnold tényleg terminator volt, gépies, logikus, a mama meg emlékeim ellenére már itt is pszichopata meg militarista asszony (persze be is volt zárva...), anyának csak biológiai értelemben nevezném.

    John barátnő komplexusának sem volt nyoma még, egy vagány srácból azért nem lesz ekkora lúzer szerintem. Persze a T3-ban még nagyobb lúzer már, de azzal nekem nem volt gondom, beleesett a szerepébe, rendben volt.

    Most viszont Cameron könnyű préda lenne (vagy nem). De ha egy nő palacsintát süt nekem, akkor már nyerő vagyok. Bár azt a részt még nem néztem újra, lehet hogy azt már csak a mama képzelte és valójában meg sem történt (hirtelen nem rémlik, mert azt eléggé megkavarták én meg reggel négykor néztem...). Szendvics azért jár. Akkor mondjuk a melltartós-vonulós rész sem történt meg. Szegény John miről maradt le... az AI meg egy számító dög, hehe. De jól csinálja.

    - What are you doing?
    - Just making conversations...

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák