Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b_anita

    csendes tag

    Sziasztok! Most írok ide először, mert nagy szükségem lenne valaki segítségére. A lényeg hogy nekem volt már régebben is tengerimalacom ,aki sajnos nemrég elpusztult 6 és fél éves korában.
    Azóta a helyét elfoglalta egy törpenyuszi, de most úgy alakult hogy tudomásomra jutott hogy van egy malacka akinek nincs gazdája. Azaz van, csak megúnták és túl akarnak rajta adni! Nagyon helyes, hófehér, egy éves. Holnap megyek érte, de mint ma kiderült a mostani gazdája egy 40*18*25 terráriumban tartja! Én úgy terveztem hogy majd veszek egy nagyobb ketrecet a nyuszimnak és akkor az ő helyét megörökölheti a malacka, de azt nem pont azonal terveztem, ugyanis 15-20e. körül van egy komolyabb nyúlketrec! na, de hogy a lényegre térjek végre, nagyon nagy szükségem lenne most egy olyan ketrecre amiben a leendő malackám ellehetene 1-2 hónapig! A kérésem az lenne ha valaki tudna nekem ez ügyben segíteni akkor mielőbb értesítsen! Nagyon-nagyon hálás lennék érte, és sztem malacka is! :R

    "Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

Új hozzászólás Aktív témák