Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz BandiHUN #8505 üzenetére

    "a fegyó nem is lenne gond,a strange sem...de az unusualt hagyták elszaladni szerintem.Hagyni kellett volna full untradable,akkor is meglenne a kulcsvásárlás,sőt...és haszna a valve-nek így sincs több,ha játékon kívül,$-ért kereskednek,mert minek a gém gift,ha az ember megveszi és kész,ha kell.Sőt,félek,hogy majd jön a gond,mert vesz az ember pl.promót,majd árában becseréli giftelt olcsó usa gémre és hipphopp az eu-ban akinek esze lesz,így vesz mindent,nem a horror euró áron..."

    Ehhez én nem értek és nem is érdekel már, szóval nem tudok mit mondani rá, ahogy kacsa mondta a tf2 a steam olcsó k*rvája, és tényleg így van...

    "Egyébként remélem lesz kivel tolni,sajna a war túl kötött,nem ér rá mindenki,nekem csak este jó pl,mire megszervezi az ember,várni az ellent,stb...a pub meg tényleg gáz.Jó poén pl.heavyval mész,van 3 medic és egy se bagózik rád,hanem pl.syringe gunnal lövöldöz+kémet healel meg ilyenek..."

    Igazad van, a war körülményes mert rajtad kívül függ 5 embertől(6v6 esetén), ellenfél, esetleg szerver gondok, szóval ez jogos. Pubról meg ne is beszéljünk, 10 emberből 8 retardált általában, akik nem ismerik fel hogy sniper/spy/pyro kasztokkal nem lehet nyerni. Persze erre meg azt lehet mondani, hogy de hát a pub a funról szól, és nem szabad komolyan venni. Csak amikor már harmadszor kapunk ki 4 percen belül, akkor már nagy szokott lenni a fejem, és leugatom őket a f*szba, hogy jó lenne ha végre valahára olyat kasztot hoznának ami kell. Természetesen szokott olyan is lenni pubon, hogy nagyon élvezetesek a meccsek, mert ki van egyenlítve a csapat mindkét oldalon, és ilyenkor izgalmas a játék. Betolni a szekeret az utolsó 5 másodpercben felbecsülhetetlen. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák