Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz BandiHUN #7854 üzenetére

    Úristen, mennyit írtál. :Y

    Hivatalos magyar tf2-n szoktam olvasni hogy akik régóta játszanak, azoknak tele van már a cipője ezzel a sapka és fegyver mániával. Állítólag régen sokkal jobb volt. Mondjuk ezt én nem tudhatom. Persze a játék versenyszinten még mindig megállja a helyét, az egy dolog hogy komolyabb magyar klán nem sok van. Én elköltöttem kemény 1500 ft-t a shopban, azt is elhamarkodtam, de így utólag okos az ember...Elég lett volna azt a bélyeges sapit megvenni(0,74 euró), aztán attól is prémiumos lettem volna. Nem bánom ezt a pénzt hogy elköltöttem, végül is rengeteg móka volt a sok sok ph-s tf2 meccseken(meg szopatás is). ;]

    Ha nem találok idővel klánt, akkor nem azt mondom hogy letörlöm, de valószínűleg hanyagolni fogom a játékot. Összegyűjtők egy új gépre, aztán visszamegyek cod4-zni, nekem ezek a codok fekszenek a legjobban(cod2-4), pedig próbáltam 1.6-t, sourcet, ingyenes fps játékokat is a 8 év alatt. Engem a bf3 nem hat meg, az mw3-ról meg inkább nem írok semmit, nyomdafestéket nem tűrne. :DDD

    Bison témához: A profi soldierek ha elfogy a 4 rakétájuk, akkor overheal alatt nem kezdik el tölteni a rocket laucherüket(mert értékes másodperceket veszítene), hanem váltanak shotira. Persze az war, teljesen más mint a pub.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák