Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandris1978

    csendes tag

    Sziasztok!
    A következőt szeretném kérdezni!
    Egy üzlettársam segítségét kértem jó-néhány hónappal ezelőtt, hogy a számítógépemen a Windows 8-ra való áttérést végezze el.
    Megcsinálta, azonban a korábbi személyes jó kapcsolatunk időközben megromlott. Azóta csinált néhány olyan dolgot, amitől úgy érzem távolról belelát a gépembe: nézi, hogy milyen oldalakat nyitok meg, honnan gyűjtök adatokat, miket levelezek, mik a jelszavaim, stb.
    Azt szeretném kérdezni, hogy létezik-e olyan alkalmazás, amivel ezt fel tudom-e deríteni, mielőtt meggondolatlanul és alaptalanul bármilyen jogi lépést tennék?
    Milyen programok (konkrét nevek érdekelnek a leggyakoribbakról) vannak, amelyekkel ilyesmiket lehet a tudtom nélkül intézni, tehát nem arról van szó, hogy egyszercsak felbukkan egy kis ablak és rákérdez, hogy átveheti-e XY a felügyeletet a gépen. Hogyan lehet ezeket a programokat megtalálni? (Program Files mappa, telepített programok listája, könyvtárak amiket az ilyen progik hoznak létre???)
    Ő sem vérprofi, de az átlagosnál jobban ért a gépekhez, én közel sem értek hozzá annyira!

    Nagyon szépen köszönöm az ötleteket és a hozzászólásokat!

Új hozzászólás Aktív témák