Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz Hálószövö #1731 üzenetére

    Nekem gerincvonalon a fehér volt kemény, mert ugye a már megdolgozott terület kapta pluszban a fehér festéket, amit sűrűbben kell ütni.
    Valamint a könyékrész, na azt még embertől nem hallottam, hogy nem fájt. :D
    El is felejtettem milyen érzés volt, amig most márciusban a bal könyököm nem került a tű alá. :D

    Hasamon nekem nem fájt, sőt voltak részek, ahol azért kellett pihenőt tartani, mert röhögtem annyira csiklandozott. :D Viszont ahogy oldalt a csípő felé érkeztünk, ott már bent kellett tartanom néha a levegőt. :)) De nem baj, ettől élvezetes ez a dolog, hogy meg kell érte küzdeni. :D

    Ami viszont eddig a legjobban fájt és soha nem gondoltam volna, az a kézél. Minden egyes tűérintés olyan mintha késsel vágnák fel a kezed oldalát. Ráadásul nem is maradt meg rendesen 2 varrás után sem, szóval most nézegetek valami lézeres nyavaját, hogy levetessem, mert a fekete kézélű ember nem én leszek. Hiszen csak azzal lehetne takarni a szines mintamaradványt, de az meg feketén nem kell oda. :)

    Vádlik nem fájtak, még a csontos részen sem, talán csak egy pillanatra tudnék emlékezni, amikor a bal vádlimon a lábszárcsonton pont elkapta a legvékonyabb részt a tű. De az meg belefér a fájdalomba. :D

    Tetoválás én így szeretlek. :DD

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Új hozzászólás Aktív témák